Kto sme

Něco o mě

Volám sa Renata Balejová a momentálne som siedmy rok na materskej s tretím synom.

Nikdy som neuvažovala o používaní látkových plienok. Ako všetky mamičky okolo mňa, aj ja som používala jednorazovky. Voľba takýchto „pohodlných“ plienok bola akási automatická.

Pri druhom synovi som tiež používala jednorazové plienky, ale nie dlho. Nemal ani štyri mesiace keď sa začali jeho problémy s pokožkou na zadočku. Bola som bezradná. Zachránila nás až moja kamarátka, ktorá mi poradila moderné látkové plienky. Váhala som. Bolo to pre mňa niečo nové. Jednorazová investícia do plienok nebola malá. Keďže však nepomáhali žiadne krémy ani mastičky, rozhodla som sa ísť do toho. Vyskúšala som viac značiek a „dostala“ ma práve táto – Petit Lulu.

Pri ich objednávaní som komunikovala s pani Luckou Hladíkovou a netušila som, že ona šila tieto plienky a vôbec, že na nich vznikla rodinná firma Petit Lulu.

O pár mesiacov ma oslovila s ponukou, ktorú som (ako matka piaty rok na materskej 🙂 nemohla odmietnuť – priniesť produkty Petit Lulu slovenským mamičkám a detičkám. Nezaváhala som, pretože ich kvalitu mám odskúšanú doslova na vlastnej koži. Investícia do plienok pre druhého syna sa nám po pol roku vrátila a v neposlednom rade týmito kvalitnými plienkami, vyrábanými ručne v Českej republike, robíme niečo dobré pre ekológiu.

Som veľmi vďačná Lucke a jej manželovi Lukášovi za ich ponuku a prejavenú dôveru.

Veľké ďakujem patrí samozrejme aj našim synom Matúšovi, Dávidovi a Tomášovi za ich trpezlivosť a modeling a tiež môjmu manželovi, ktorý ma podporuje a moc mi pomáha.

 

Akce